Mambo
Honden van leden

Mambo

Mambo ( Que rico Mambo) ;  stamboomnaam  IdahoReu bruin/wit, geboren 30 maart 2017,  47cm hoog, 55cm lang en 18 kg zwaar. Tijdens een vakantie in 2014 in Spanje zag ik een heel leuk wit krullenhondje actief op het strand en … Vervolgd

Fygo
Honden van leden

Fygo

Fygo, geboren op 12 augustus 2020.Vader is Canyon en moeder is Reina de Amaragua In mei 2019 is onze labrador Saar plotseling overleden. Twee weken later zijn we naar Veenendaal verhuisd. Een heerlijke bosrijke omgeving. Na een jaar begonnen we … Vervolgd

Didi
Honden van leden

Didi

Didi, officieel Davu, geboren op 16 mei 2016. Vader is Pink Panther de Amaragua en moeder is Mahifa-Arien. Aan het begin van de zomer waren we aan het trekken met de camper en onze labrador Saar. Op de terugweg kwamen we … Vervolgd

Spaanse Waterhond Rasvereniging
Honden van leden

Cookie

Cookie (Ivory)dochter van Izzy en Chewiegeboren 30-03-2017 Wij waren al een tijdje op zoek naar een leuke geschikte familiehond. Op een middag zaten wij op het terras bij een grote speeltuin. In de verte kwam een gezin aanlopen met in … Vervolgd